GAMA - Žehlička Digital Laser Ion Tourmaline GA.MA P11

Neohodnotené
 
 
Dostupnosť Na objednávku
€102,99    
Kód tovaru -666139
Značka GAMA
Kategória Žehličky na vlasy
 

Ga.ma Digital Laser Ion P11, Digitálna laserová žehlička. S novou žehličkou Ga.ma sa vyroví účes krásny, elagantný a okuzľujúci * Vlasy budete mať jemné, hodvábne * Žehlička má vynikajúci high - výkon * Má digitálny displey podsvietení modrým led svetlom * Max. teplota 220 °C * 3 m el. prívodný kábel, otočný 360 °C *

TOURMALÍNOVÝ POŤAH PLATNÍ -  vyhrievané platne sú potiahnuté kryštalickou tourmalínovou vrstvou, ktorá uzatvára mikroskopické póry vlasov. Platne sú vysoko odolné voči možným chemikáliam a zvyškom lakov vo vlasoch. Majú optimálne klzné vlastnosti. Platne optimálne kombinujú kĺzavé a ochranné vlastnosti keramických povrchov s vlastnosťou tourmalinových povrchov vytvárať negatívne ióny pri pôsobení tepla. Platne sú potiahnuté kombináciou keramiky a tourmalinových nano častíc. Tourmalín je drahým kameňom s piezoelektrickými vlastnosťami. Keď sa zohreje, prirodzene emituje negatívne ióny pri súčasnom generovaní tepla v infračervenom spektre. Teplo v infračervenom spektre je šetrnejšie k vlasom ako konvenčné teplo. Priamo pôsobí na centrum vlasu, vysušuje ho rovnomernejšie, čím chráni jeho citlivý obal. Výsledkom sú jemnejšie, ľahšie upraviteľné a lesklejšie vlasy. Nano technológia pokrytia platní využíva efekt, keď súbor jemných častíc má lepšie vlastnosti ako jednoliaty materiál. Výsledkom použitia nano technológie pri žehličkách GA.MA je lepšie vytváranie tepla v infračervenom spektre a generovanie väčšieho množstva negatívnych iónov. 

Technické údaje: 

* 3 m kábel, otočný hák
* Váha výrobku 230 g
* Dĺžka výrobku 23,5 cm
* Napätie 100-240 V
* Frekvencia 50-60 Hz

Hmotnosť 0.55 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Najprv Gama pôsobila na talianskom trhu, avšak postupom času výváža po celom svete. Pôsobi v segmente krásy kaderníctva a kaderníckých pomôcok. V našej snahe neustále zlepšovať užívateľský komfort našich výrobkov, v priebehu rokov sme priekopníkmi niekoľko nových technológií, ktoré sa ukázali byť dobrým krokom vpred v histórii starostlivosti o vlasy.

K výrobe profesionálnej kozmeticky a stylingových nástrojov," bola naša mantra a výzvou pre posledných 40 rokov.Prevádzkovanie tohto cieľa nás vyniesli do popredia profesionálnej starostlivosti o vlasy na trhu, vyrábajúce rovnače a sušiče vlasov cez predajné a marketingové siete pokrývajúce v 50 rôznych krajinách.

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.