ALVEOLA Kozmetický ultrazvuk a ozonizér F812

Neohodnotené
 
 
Dostupnosť Na objednávku
€277,99    
Kód tovaru AE50812
Značka ALVEOLA
Kategória Ultrazvuk + VIO + Frimátor + Galván
 

Kozmetický ultrazvuk + ozonizér F- 812. Ošetrenie ultrazvukom: Metóda ultrazvukovej generácie bol objavený Curiem  v roku 1880. Proces, ktorý sa používa v medicíne na terapeutické účely začal v roku 1940. Ultrazvukový akustický pulzový tlak je nepočuteľný ušiam. Používané prípravky (gély, krémy, ampulkové prípravky - ich účinné látky) môžu prenikať hlboko cielene do pokožky vďaka ultrazvuku niekoľko milimetrov až niekoľko centimetrov. ltrazvukom uvoľnená pokožka pomôže, aby ošetrujúce látky rýchlejšie a účinnejšie prenikli do pokožky. Tento stav zostane ešte hodinu po liečbe a tým zabezpečí voľný priechod iných ošetrujúcich látok používaných v liečbe. V koži sa rozšíria cievy a zvyšuje sa prietok krvi. Zvyšuje dodávku živín a kyslíka do buniek. Kvôli zrýchľujúcemu účinku lymfatického toku odpadových produktov sa urýchľuje detoxikácia.

Pomocné video:

VIO:

http://alveola.hu/vio-mukodese#videoPlayer

Ultrazvuk:

http://alveola.hu/ultrahangos-hatoanyagbevitel#videoPlayer

Účinky ultrazvuku:
- Teplo
- Mechanické vplyvy
- Biologické účinky 

Kontinuálny,  modulovaný režim  

Ultrazvuk spôsobuje teplo a zvyšuje prietok krvi, takže bunky dostávajú viac živín a kyslíka. Má priaznivý vplyv na pokožku, avšak sú prípady, kedy teplo nie je žiaduce pri liečbe. To by mohlo zahŕňať, napríklad, starostlivosť o tvár, kde sú zápalové procesy akné, alebo ošetrenie celulitídy, kde teplo ohrieva podkožné väzivo. Problematické sú kovové implantáty, ktoré sa môžu zohriať nepretržitou prevádzkou ultrazvuku. Moderný ultrazvukový prístroj dáva impulzy tzv. modulovaný režim. V tomto prípade je kontinuálna ultrazvukových vĺn v určitých intervaloch prerušené, čím dáva pokožke čas sa ochladiť na pôvodnú teplotu. F50812 jednotka umožňuje 2 druhy modulácie, možnosťou vybrať si v závislosti od účelu použitia. Hodnota 100% modulácie kvôli tepelným spracovaním nemôžeme používať, len ku mobilizácií tuku.

Ultrazvukové ošetrovacie hlavy na tvár a telo

F-50812 s 2 ošetrovacími hlavami, musíte použiť správnu veľkosť hlavy, aby ste vedeli účinnejšie ošetrovať. Malá ošetrovacia hlava je ideálna pre špeciálné ošetrenie hlbších vrások. Malé plochy, ako je nos a okolie, môžu byť účinne liečené. Veľká ošetrovacia  hlava slúži na ošetrenie tváre a a na väčšie plochy, napríklad. práce na lícach, alebo na povrchu tela na lokálne ošetrenie povrchu tela. Veľký priemer ošetrovacia hlavy umožňuje hlbší prienik do tukového tkaniva ultrazvukom. Použitie veľkej ošetrovacej hlavy je ideálny pri maximálnom výkone 3 W/cm2 na mobilizáciu tuku.

Nastavenie doby liečby

Úspešnosť ultrazvukovej liečby závisí na správnom dávkovaní. takže časová voľba je kľúčová. Odporúčaná minimálna doba kozmetickej liečby tváre je 5-8 minút, zatiaľ čo ošetrenie tela, môže byť táto hodnota 8-12 minút.

Kozmetické aplikácie:
- Látky pôsobiace do vnútra pokožky (v tuku a vode rozpustné látky)
- Ošetrenie vrások
- Zápaly a jazvy po akné
- Núdzové ošetrenie jaziev
- Liečba celulitídy
- Mobilizácia tuku

V nasledujúcich oblastiach nepoužívať ultrazvuk:
- oblasť srdce
- prípady s kardiostimulátorom
- okolie spánkov
- okolo očí
- kŕčové žily
- prsia
- zapálené miesta
- nádorové ochorenia
- čerstvé rany, zranenia
- oblastí kostí 
- poruchy nervového systému
- tehotenstvo
- obehové poruchy

Vysokofrekvenčnýprúd: VIOmodul

Tento prístroj patrí do rodiny vysokofrekvenčných priamych elektro-VIO zariadení. Pri liečbe je prúd aplikovaný na kožu a spúšťa fyzikálne a chemické podnety. Sklenené trubice elektród svietia farbou - väčšinou argón(červená) alebo neón(modrá), kde sa nachádzajú vzácne plyny. Elektrický prúd ionizuje plyn. Farba plynu potom môže byť dobré viditeľné v sklenených trubiciach. Keď priblížime ošetrovaciu hlavicu ku kože, tak vznikajú iskry na povrchu kože a tým je tvorený dezinfekčný ozón.

Používaním VIO sa cievy v koži rozšíria a prekrvenie sa zlepšuje. Výživa buniek sazvyšuje a regeneruje. Dezinfekcia ozónom jevhodnápo liečbe a upravuje nadmernú činnosť mazových žliaz. Mierny účinok sušenia viditeľne zlepšuje mastnú a zjazvenú pleť.

50812-jednotka aumožňuje ošetrenie VIO-om.

Účinky liečby

• Dezinfekčný
• Sťahovanie pórov
• Sušenie
• Regulácia funkcie mazových žliaz
• Upravuje metabolické procesy
• Zosilňuje steny ciev
• Zlepšuje krvný obeh

Indikácie na liečbu
• Nečisté tváre od akné
• Široké póry na tvári
• Zvýšená produkcia mazu
• Zjazvená koža
• Vypadávanie vlasov
• Na lupinatú pokožku hlavy
• Po čistení, dezinfekcia

Kontraindikácie k liečbe (kontraindikácia)

• Obehové poruchy
• Zápalové procesy
• Horúčkovitý stav
• Tehotenstvo
• Kovové implantáty
• Infekčné ochorenie kože v oblasti, ktoré sa majú ošetriť
• kardiostimulátory (vstavaný prístroj na riadenie tepovej frekvencie)

Technické parametre prístroja:
- dve ultrazvukové hlavice
- max. výkon :
tvár : 0,7 W/cm² 
telo : 2,7 W/cm²
- štyri sklenené hlavice k ozonizéru

Hmotnosť 3.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Viac ako 20 rokov ukazuje ALVEOLA vývoj a rast v oblasti obchodu s krásou. V posledných rokoch sa ALVEOLA stala dominantou a členom obchodu s krásou v Európe a to najme v kozmetike. Značka reprezentuje hightech zariadenia najvyššej kvality a najnovších trendov. Smerovanie je hlavne pre zahraničné trhy.

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.